Poród Kate Middleton właśnie jest wywoływany!

Przewidywany termin już minął. Czy to dzisiaj na świat przyjdzie nowy członek królewskiej rodziny? Zakłady bukmacherskie przeżywają oblężenie, a poród księżnej właśnie jest wywoływany!

Poród Kate Middleton właśnie jest wywoływany

Na to wydarzenie czekają miliony Brytyjczyków. Zaraz po ślubie martwiono się, czy księżna może mieć dzieci, potem z zapartym tchem śledzono jej pierwszą ciążę, o której powstały setki artykułów. Wtedy to porównywano ją do księżnej Diany i wręcz wielbiono - nie tylko w Wielkiej Brytanii, lecz na całym świecie. Przy drugiej ciąży Kate Middleton także nie brakuje emocji. Zobaczcie także: Jak zostaną ogłoszone narodziny Royal Baby 2?

Teraz najbardziej liczy się to, kiedy Kate zostanie mamą po raz drugi. Słyszeliśmy już kilka informacji. Zobaczcie: Księżna Kate Middleton zdradziła termin porodu! Ostatnio pojawiły się przecieki, że być może kolejne dziecko książęcej pary już przyszło na świat, tylko jeszcze o tym nikogo nie poinformowano, lecz patrząc na to, czego wymaga tradycja, jest to niemożliwe.

Wiele mediów podawało, że termin rozwiązania przypada na końcówkę kwietnia, ponieważ to właśnie na ten czas wprowadzono specjalne przepisy dotyczące parkowania wokół St. Mary’s Hospital, gdzie na świat ma przyjść nowy członek królewskiej rodziny.

Z najświeższych informacji wynika, że wyznaczony przez lekarzy termin porodu już minął i Kate Middleton trafiła do szpitala, gdzie właśnie jest wywoływany poród. Przypominamy, że pierwszy syn księżnej także przyszedł na świat po terminie.

Życzymy szczęśliwego rozwiązania!Zobaczcie także:Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 28.04.2015 (aktualizacja: 2016-07-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
pewnie urodzi jutro w rocznice ślubu.
Dodano: 2015-04-28 16:22:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×