#powiedziałamtak - świetna akcja w słusznej sprawie!

Zastanawiałyście się może dlaczego w sieci pojawiają się kolejne urocze zdjęcia gwiazd w welonach? Czyżby wszystkie postanowiły wyjść za mąż tego samego dnia...

#powiedziałamtak - świetna akcja w słusznej sprawie!

#powiedziałamtak - świetna akcja w słusznej sprawie!

Na przestrzeni ostatnich dni sieć zasypały zdjęcia gwiazd pozujących w welonie z kartką z napisem #powiedziałamtak. Nie jedna z Was zapewne zastanawia się o co tak naprawdę chodzi?

Katarzyna Kępa, Maria Niklińska, Natalia Siwiec, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska to tylko niektóre ze znanych kobiet, które powiedziały "Tak", nie jest to jednak wynik chęci wstąpienia w związek małżeński. Sprawa posiada szczytny i słuszny cel, a mianowicie jest wyrazem chęci wzięcia udziału w nietypowej akcji charytatywnej, organizowanej przez stację TLC. 

Już 14 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na leczenie Julii, która w wieku 17 lat została ofiarą wypadku samochodowego i doznała poważnego urazu kręgosłupa. W biegu może wziąć udział każda kobieta, niezależnie od tego czy jest przed ślubem czy już po.

Jak dla Nas jest to jeden z najlepszych pomysłów na akcję charytatywną w ostatnim czasie. Łączy on w sobie dobrą zabawę, zdrowy tryb życia i szczytny cel. Nogi aż same rwą się do biegu!

Widzimy się na starcie?

Szczegóły dotyczące akcji znajdziecie - TUTAJ

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 11.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
bede tez!!!!!!!!!
Dodano: 2014-09-12 14:18:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bankowo widzimy sie;)
Dodano: 2014-09-11 22:30:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×