Powstał film o znanej piosenkarce Whitey Houston

Whitey Houston, znana chyba wszystkim piosenkarka doczekała się uwiecznienia jej życiowej historii na ekranach. W 2015 roku czeka nas premiera film "Whitney"

folm_o_whitney_houston.jpg

Powstał film o znanej piosenkarce Whitey Houston

 

Whitney Houston to znana prawie wszystkim, bardzo utalentowana piosenkarka, która odeszła prawie trzy lata temu. Wiadomość ta bardzo zasmuciła bardzo liczne grono fanów na całym świecie.

Postać ta stała się już za życia ikoną muzyki, a jej największe hity znał praktycznie każdy. mimo tak wielkiego sukcesu i talentu jaki posiadała piosenkarka, jej życie nie było sielanką. Jej burzliwe losy zainspirowały do tego, by stworzyć o niej biograficzny film, który nosi tytuł "Whitney". 

Obraz będzie przedstawiał nie tylko losy kariery Whitney Houston, ale także jej życie prywatne, które skrywało wiele bolesnych i trudnych przeżyć. Nieudane małżeństwo z Bobym Brownem, późniejsze uzależnienie od narkotyków to tylko niektóre aspekty życia prywatnego, które niszczyły Whitney od środka.

 

Główną tytułową rolę zagra w filmie Yaya DaCosta, aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w 1004 roku. Reżyserii podjęła się natomiast Angela Bassett. Premiera produkcji zapowiadana jest w Stanach Zjednoczonych na 17 stycznia 2015 roku, a film zostanie pokazany na kanale Lifetime.

Czy polscy widzowie będą mieli szansę ujrzeć "Whitney"? Tego jeszcze na pewno nie wiadomo, choć można usłyszeć głosy, iż jedna z polskich stacji planuje wykupić prawa do emisji tej produkcji. Czy tak się stanie nie wiadomo, ale byłoby szkoda, gdyby film o legendzie światowej muzyki nie zawitał w naszym kraju.

Cóż, pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że jednak dane nam będzie obejrzeć próbę uwiecznienia losów Whitney Houston. 

Zobacz też:

Źróło: Milionkobiet.pl

Foto: Featureflash (Shutterstock.com)


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 27.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×