Poznajcie kota-robota... Jego ogon ma niesamowite właściwości!

Jak działa wyjątkowy wynalazek?

robokot.jpg

Masz dość zimnych, jesiennych wieczorów? Posiadacze kotów doskonale wiedzą, jak pożyteczne  potrafią być one o tej porze roku. Niestety- nie każdy może sobie pozwolić na kota. Japońscy naukowcy wynaleźli coś niesamowitego dla osób, które kochają koty, jednak z pewnych powodów nie mogą ich mieć. To także doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy większość dnia spędzają w pracy. Qoobo to miękka poduszka z kocim ogonem, który jest...wrażliwy na dotyk. Czy kot-robot to dobre zastępstwo prawdziwego zwierzaka?

"Kot" ma uspokajać ludzi za pomocą "terapii ogonem". Co ciekawe, gdy przez zbyt długi czas nie zajmujemy się "zwierzakiem", zwija on ogon, pokazując w ten sposób swoją dezaprobatę. Wynalazek przeszedł już pierwsze testy- większość użytkowników jest zaskoczona podobieństwem robota do prawdziwego zwierzaka. Co najważniejsze- kot robot ma z pewnością jedną wielką zaletę- nie gubi sierśći :)

Zdjęcie: Youtube 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 17.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Natalka93
Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017 powoli dobiega końca. Znakomici goście świetnie przedstawili swoje zdania w danym temacie. Myślę, że za rok też się tam pokażę.
Dodano: 2017-10-17 16:27:05 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×