Prawdziwy ogień i żar na scenie "Bitwy na głosy"!

W pierwszym starciu wszystkich drużyn, najwięcej głosów zdobyły zespoły Ryszarda Rynkowskiego z Elbląga, Jacka Mezo Mejera z Poznania i Janusza Panasewicza z Olecka. Czy w tę sobotę powtórzą swój sukces? W programie nie zobaczymy już warszawskiej grupy sióstr Przybysz! Siedem zespołów nadal pozostaje w grze!

Bitwa na głosy


Zwycięski team Ryszarda Rynkowskiego z poprzedniego odcinka, zaśpiewa liryczny numer, w stylistyce R&B, który potrafi przenosić góry oraz pomaga wzbijać się w przestworza. Nauka piosenki do tego odcinka wymagała nieco więcej wysiłku. Dzięki pomysłowi lidera grupy, niesłyszący widzowie również zrozumieją jej przesłanie. Czy utwór doda skrzydeł reprezentacji Elbląga?

Drużyna z Poznania postawi na hit ubiegłego roku. MEZOTeam wykona przebój wylansowany przez duet raperów i tancerzy. Osoby rymujące i tańczące posiada także poznańska grupa. Właśnie z tak wszechstronną reprezentacją, artysta rozkręci prawdziwą ognistą  imprezę na scenie. Charakterystyczna choreografia oraz rockowa stylizacja dopełnią całości energetycznego show Meza.

A co zaprezentuje grupa z Olecka? Janusz Panasewicz, po sukcesie rockowego repertuaru Janis Joplin, również postawi na rocka, ale tym razem w rodzimym wydaniu. Hit zespołu Wilki, który artysta wziął na warsztat ze swoją drużyną, nabierze nowej mocy. Czy po świetnych solistkach w poprzednim odcinku, przyjdzie w końcu czas na chłopaków z Olecka w roli głównej?

Kamil Bednarek przeniesie publiczność do słynnego muzycznego klubu w stolicy Kuby. Gorący klimat, charakterystyczne instrumenty dla tej muzyki i pasja członków brzeskiego zespołu, którą potrafią zarażać ludzi dookoła, stworzą niepowtarzalną atmosferę. Czy aranżacja po raz trzeci będzie reggae’owa, czy może  jednak tym razem grupa z Brzegu zaskoczy całkowicie odmienną stylistyką?

Łódzka drużyna wykona utwór legendy polskiej piosenki – Andrzeja Zauchy. Artysta ma na swoim koncie wiele pięknych utworów. Który wybrała dla swojej grupy Monika Kuszyńska? Podczas jednego ze spotkań z zespołem, artystka zabrała swoich podopiecznych na wyjątkowy spacer po Łodzi. Chciała, by spojrzeli na świat jej oczami. Jak wyglądała ta nietypowa przechadzka po ulicy Piotrkowskiej?

Natalia Kukulska
wymaga dużo od swojego zespołu, gdyż doskonale wie, na ile stać tych piekielnie zdolnych ludzi. Oprócz wokalnych umiejętności odkryła w nich również talent do tańca. Trudny układ choreograficzny oraz repertuar jednej z najbardziej znanych wokalistek XXI wieku, czyli Beyonce, robi wrażenie już na próbach. Strach pomyśleć, co się będzie działo na scenie w blasku reflektorów.

Ostatnia grupa, prowadzona przez Edytę Górniak, odda hołd zmarłej niedawno Whitney Houston. Którą z piosenek wybrała artystka, aby uczcić pamięć o wielkim światowym głosie? Jak drużyna przygotowywała się do tego szczególnego występu? Podczas jednej z prób Edyta dosłownie stanęła na głowie. O jakie inne ekstremalne zabiegi pokusiła się wokalistka, by jak najlepiej przygotować swój zespół?

Pełen emocji odcinek "Bitwy na głosy", już w tę sobotę, 24 marca, o godzinie 20.05 na antenie Dwójki!


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 21.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×