Premiera DVD Dody

Jeśli myślicie, że sława Dody jest niczym mydlana bańka, mieniąca się lecz pusta w środku, bo wykreowana w błysku fleszy na ściankach, to jesteście w dużym błędzie. Piosenkarka ma wierną rzeszę słuchaczy i fanów. DVD Fly High Tour Live jest tego niezaprzeczalnym dowodem!

Premiera DVD Dody

Premiera DVD Dody

Ostatnio odbyła się huczna premiera koncertowego DVD Doroty Rabczewskiej - Fly High Tour Live, który jest już dostępny w sprzedaży. 11.03 warszawskie kino Luna zamieniło się w prawdziwy Dodogaskar. Na wejściu do kina, przybyłych gości napotkał rozsypany plażowy piasek, później było tylko kolorowiej... palmy i rekwizyty znane z trasy Fly High Tour. Najjaśniej jednak tego wieczoru lśniła główna gwiazda, czyli Doda, która nie nie zawiodła swoim odważnym i wyjątkowym strojem. Sukienka piosenkarki została  zrobiona z płyt DVD, efekt oceniamy jako bardzo efektowny.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy przybyli goście zgotowali Dorocie owacje na stojąco, podczas utworu "Dziękuję" - pojawiły się łzy szczęścia i emocjonalne podziękowania dla ekipy, fanów i mediów. Nie zabrakło tortu i gromkich sto lat.

Fly High Tour Live jest zapisem show, które odbyło się pod koniec 2013 roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Czym wyróżnia się ta produkcja? wielu z nas, a przynajmniej ta część, która nie miała okazji zobaczyć występów Dody na żywo, może być zaskoczona rozmiarem i poziomem show. Spośród polskich tras koncertowych, trasy Dody zdecydowanie aspirują do światowego poziomu, w każdym utworze zmienia się scenografia, stroje, rekwizyty, a na scenie piosenkarce towarzyszą tancerze i akrobaci... Poza zapisem koncertowy, do video dołączone zostały zakulisowe materiały, które ukazują nieco odmienne, bliższym widzowi, oblicze Dody.

Jeśli jesteście ciekawi co znajduje się na DVD Fly High Tour Live, zapraszamy do obejrzenia zwiastuna!Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 14.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
same dzieciaki na koncercie ona wygloda jak monstrum tandetą zawsze bedzie
Dodano: 2014-03-16 17:09:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
silikonowa wiesniara dla mnie
Dodano: 2014-03-16 17:06:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×