Premiera na weekend: dramat "Obce niebo" już w kinach!

Wyczekiwany przez wielu film o dramacie polskiej rodziny w Szwecji od dzisiaj będzie na ekranach kin.

obce niebo.jpg

Premiera na weekend: dramat "Obce niebo" już w kinach!

Jak co tydzień mamy dla was propozycję filmu, na który warto wybrać się do kina. Tym razem nasz wybór to film, który jest niebanalny i zaciekawi nawet najbardziej wybrednych kinomanów.

O tym filmie głośno jest już od jakiegoś czasu. Polski dramat opowiadający historię rodziny, która postanowiła przenieść się do Szwecji, od dzisiaj można oglądać na ekranach kin.

"Obce niebo" to dramat, ale nie taki, który jedynie wzruszy nas do łez. To film, który przede wszystkim ukazuje bezduszność systemu i to, że niewielkie kłamstwo może wywołać lawinę bardzo trudnych konsekwencji.

 

Polska rodzina, która przenosi się do Szwecji będzie musiała zmierzyć się z bardzo ciężkimi doświadczeniami, które wystawią więzi rodzinne na dużą próbę. Czy uda im się przezwyciężyć bardzo restrykcyjny system i znów cieszyć się rodzinnym szczęściem?

Zobacz też: PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI 

Na ekranie zobaczymy znane i lubiane postaci. W główne role wcielą się Agnieszka Grochowska oraz Bartłomiej Topa. Reżyserią zajął się Dariusz Gajewski.

Jeśli nie macie planów na weekendową rozrywkę "Obce niebo" z pewnością jest dobrą opcją. Oprócz spędzenia miłego czasu dostarczy nam także przemyśleń na temat rodziny oraz systemów, które czasem zamiast pomagać, wyrządzają krzywdę tym, których powinny chronić. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 16.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×