Premiera na weekend: dramat "Pieśń słonia" od dzisiaj w polskich kinach

Tym razem mamy dla was poważną, ale nie mniej ciekawą propozycję kinową, która od dziś zawitała na polskich ekranach, zobaczcie.

pieśń słonia premiera.jpg

Premiera na weekend: dramat "Pieśń słonia" od dzisiaj w polskich kinach

Dramat to bardzo charakterystyczny gatunek kina. Niesie ze sobą zazwyczaj wiele emocji i przemyśleń. To jednak wcale nie oznacza, że nie może być dobrą, a przy okazji pouczającą rozrywką podczas weekendowego wieczoru.

Na ekrany polskich kin wchodzi dziś niebanalny film jakim jest "Pieśń słonia". Dramat ten nie tylko dostarczy nam wielu przemyśleń, ale co ważne, z pewnością nas nie zanudzi.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "ŻYĆ NIE UMIERAĆ" Z TOMASZEM KOTEM OD DZISIAJ W KINACH

Film opowiada historię mężczyzny, który zamordował swoją matkę i za wyrokiem sądu już od 5 lat umieszczony jest w szpitalu psychiatrycznym. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znika lekarz prowadzący jego terapię, dyrektor szpitala postanawia przesłuchać chłopaka. 

Mężczyzna zgadza się pomóc, ale na własnych zasadach. Zdradzając poszczególne tajemnice wciąga dyrektora w wymyśloną przez siebie grę...

Na ekranie zobaczymy takie twarze jak Carrie-Anne Moss, którą znamy z serii Matrixa, Xavier Dolan, czy Bruce Greenwood.  

Zarys akcji mówi nam, że film jest nie tylko ciekawy, ale także wciągający i zmusza widza, do analizy i myślenia. Może się okazać, że taka rozrywka to świetna opcja na spędzenie weekendowego wieczoru.

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 04.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×