Premiera na weekend: "Klucz do wieczności" od dzisiaj w kinach

Wszystkie fanki przystojnego Ryana Reynoldsa mogą się cieszyć! Od dziś można oglądać film "Klucz do wieczności", gdzie aktor gra główną rolę.

klucz do wieczności.jpg

Premiera na weekend: "Klucz do wieczności" od dzisiaj w kinach

 

Co tydzień prezentujemy wam film, który dopiero wchodzi do kin. Dziś mamy dla was propozycję, w której główny aktor z pewnością przyciągnie sporą publiczność.

"Klucz do wieczności" to produkcja, która opowiada historię bogatego mężczyzny, u którego wykryto raka. Jednak dzięki swojemu majątkowi, może on korzystać z najnowszych zdobyczy nauki i medycyny. Dzięki temu przenosi się on w ciało młodszego i przede wszystkim mężczyzny...

Niestety, jak to zazwyczaj bywa, pojawiają się komplikacje, które zmuszają mężczyznę do tego, by odkryć tożsamość i przeszłość osoby w której ciele umieszczono tożsamość multimilionera.

 

Choć od razu widać, że historia ociera się o gatunek science fiction, Ci, którzy niekoniecznie za nim przepadają nie powinni od razu skreślać filmu. Dramatyczne wątki z pewnością nadają całej ekranizacji ciekawego charakteru, a problem długowieczności i walki z nieuleczalną chorobą przedstawiony zaciekawi tych, którzy science fiction wolą omijać.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "MAGIC MIKE XXL" OD DZISIAJ W KINACH 

Na ekranie zobaczymy przystojnego i lubianego Ryana Reynoldsa, który wcieli się w jedną z głównych ról. Oprócz niego pojawią się także piękna Natalie Martinez, czy Ben Kingsley.

Jest to zapewne rozrywka godna uwagi, która może okazać się naprawdę dobrym wyborem na weekendowy wieczór. 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 24.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×