Premiera na weekend: "Król życia" z Robertem Więckiewiczem od dziś w kinach

To kolejny polski film, który z pewnością warto zobaczyć w kinie, zwłaszcza, że główną rolę gra ceniony przez wielu Robert Więckiewicz.

król życia główne.jpg

Premiera na weekend: "Król życia" z Robertem Więckiewiczem od dziś w kinach

 

W codziennym biegu bardzo często nie zauważamy tego, co dzieje się wokół nas, a to sprawia, że zdecydowanie nie potrafimy się z tego cieszyć. Wciąż goniąc za kolejnymi celami bardzo często stajemy się zgorzkniali i gubimy radość życia.

Ten problem tak dobrze zna każdy z nas. To własnie o tym opowiada najnowszy film Jerzego Zielińskiego, "Król życia", gdzie główną rolę gra znany wszystkim Robert Więckiewicz.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "ŻYĆ NIE UMIERAĆ" Z TOMASZEM KOTEM OD DZISIAJ W KINACH

Sfrustrowany życiem, zgryźliwy i oschły Edward ulega groźnemu wypadkowi. Wydarzenie to tak mocno na niego wpływa, że postanawia całkowicie zmienić swoje dotychczasowe życie.

 

Nie jedzie jednak w podróż dookoła świata, nie zaszywa się w miejscu niedostępnym dla innych i nie odcina się od swojego poprzedniego życia - wręcz przeciwnie. Żyje w tym samym mieszkaniu, codziennie mija tych samych ludzi i wykonuje te same czynności, mimo tego, wszystko zupełnie się zmienia... 

Zobacz też: PIERWSZY ZWIASTUN FILMU "OBCE NIEBO" JUŻ JEST - ZOBACZCIE

Komedia z pewnością nie tylko nas rozśmieszy, ale także skłoni do pewnych refleksji. Rozrywka, która przy okazji pozostawia jakieś przemyślenia, to z pewnością coś, na co warto przeznaczyć czas.

Jeśli zatem nie macie jeszcze planów na to jak spędzić weekend, warto zastanowić się nad wizytą w kinie na seansie filmu "Król życia". 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 25.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×