Premiera na weekend: "Minionki" od dzisiaj w kinach

Na tę premierę długo czekały nie tylko dzieci, ale także rzesze dorosłych... Zabawne Minionki można od dzisiaj oglądać w polskich kinach!

minionki.jpg

Premiera na weekend: "Minionki" od dzisiaj w kinach

Jak co tydzień mamy dla was propozycję kinową, na którą warto się wybrać. Tym razem nasza premiera jest filmem idealnym dla całej rodziny.

Od dziś na ekranach kin można bowiem oglądać wyczekiwane przez wielu "Minionki". Ten animowany film skradł serca nie tylko wszystkich dzieci, ale także wielu dorosłych.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: KOMEDIA "DZIEWCZYNA WARTA GRZECHU" OD DZISIAJ NA EKRANACH KIN 

Zabawna i lekka historia, której bohaterami są małe żółte istoty z pewnością przypadnie do gustu nawet tym dość wybrednym widzom. W tej części poznamy historię słynnych Minionków, ich losy z przeszłości i drogę, która doprowadziła ich do tego miejsca, w którym są teraz.

 

Ten animowany film z pewnością spodoba się wszystkim najmłodszym widzom, ale i tym nieco starszym dostarczy dużo rozrywki. W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka i czasem lubi to w sobie odkryć, a ta produkcja może być ku temu świetną okazją.

Choć na ekranie nie zobaczymy bezpośrednio znanych aktorskich twarzy, to jednak o randze całej animacji może świadczyć to, że w oryginalnej wersji głosu użyczyły takie gwiazdy jak Sandra Bullock, czy Jon Hamm.

"Minionki" to z pewnością dobra propozycja na weekendową rozrywkę dla całej rodziny i nie tylko.

Kto z was zamierza pójść do kina?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 26.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • "Paddington" już w kinach!

    Losy Misia Paddingtona możemy śledzić już od 1958 roku! Zatem nic dziwnego, że jest to najsłynniejszy niedźwiadek po Kubusiu Puchatku. Już niebawem zagości także na ekranach kin!… czytaj więcej