Premiera na weekend: "Najdłuższa podróż" od dzisiaj w kinach

Tym razem na weekend polecamy wam historię, która was wzruszy. Od dzisiaj w kinach można oglądać dramat "Najdłuższa podróż".

najdłuższa podróż. główne.jpg

Premiera na weekend: "Najdłuższa podróż" od dzisiaj w kinach

Jak co tydzień, tak i dziś mamy dla was premierę, na którą warto zwrócić uwagę i pomyśleć o tym, by wybrać się do kina.

Od dzisiaj w kinie można oglądać dramat "Najdłuższa podróż". To historia dwóch par, których losy splatają się w dość niespodziewanych okolicznościach. 

Cała produkcja opiera się na książce znanego pisarza Nicolasa Sparksa, czyli autora takich bestsellerów jak "Pamiętnik", czy "I wciąż ją kocham". Jak na dramat i romans przystało, głównym motywem przewodnim całego filmu jest miłość i związane z nią zazwyczaj trudne wybory, których każdy z nas musi kiedyś dokonać. 

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: ZABAWNA KOMEDIA "AGENTKA" JUŻ W KINACH! 

To film z kategorii tych klasyków, jakimi są "Pamiętnik", i z pewnością dostarczy nam wielu wzruszeń i dylematów. To jednak historia, która pokazuje, że problemu dotyczące miłości dla każdego są tak samo trudne, niezależnie od czasów w jakich żyje, pewne wybory mogą się okazać tragiczne w skutkach.

Choć film idzie według pewnego spodziewanego schematu, to jednak ma to swój urok, a bohaterowie i opowiadane przez nich historie są na tyle uniwersalne, że każdy z nas w pewien sposób może w nich odnaleźć siebie. 

Czy jednak może się równać z tą kultową już produkcją jaką jest "Pamiętnik"? Najlepiej wybrać się do kina i ocenić samemu. 

A oto zwiastun filmu.

Zobacz też:

">Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 12.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar