Premiera na weekend: "Nieracjonalny mężczyzna" Woody'ego Allena już w kinach

Jeśli nadal szukacie rozrywki na ten weekend, wizyta w kinie jest wskazana - zwłaszcza dla fanów kina słynnego Woody'ego Allena!

nieracjonalny mężczyzna.jpg

Premiera na weekend: "Nieracjonalny mężczyzna" Woody'ego Allena już w kinach

 

To, że Woody Allen to niekwestionowany mistrz pewnego gatunku filmów jest raczej wiadome. Oczywiście nie każdy od razu musi być fanem takiego kina, ale z pewnością jest to coś godnego uwagi.

Tym razem w naszym cotygodniowym cyklu mamy dla was propozycję właśnie tego znanego reżysera. Któż z nas nie oglądał z zaciekawieniem "O północy w Paryżu", czy "Vicky Cristina Barcelona" i wielu innych hitów stworzonych przez Allena.

Jeśli zatem nie macie planów na weekendowy wieczór może warto wybrać się do kina i spędzić czas oglądając kolejną produkcję znanego reżysera?

 

"Nieracjonalny mężczyzna", bo o tym filmie mowa, opowiada historię pewnego profesora filozofii, który przeżywa kryzys egzystencjalny. Jego życie i problemu zmieniają się jednak, kiedy zakochuje się i postanawia stworzyć związek z jedną ze swoich studentek.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: FILM O AMY WINEHOUSE PT: "AMY" JUŻ W KINACH! 

Na ekranie nie zabraknie znanych twarzy. Główne role zagrają bowiem Joaquin Phoenix i piękna Emma Stone

Film z pewnością jak zawsze dostarczy nie tylko emocji, ale i pięknych kadrów. Czy zatem warto poświęcić czas tej produkcji? Naszym zdaniem zdecydowanie tak.

Jesteście zainteresowani?

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com/ Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 15.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×