Premiera na weekend: "Papierowe miasta" już w kinach

Wielu czekało na ekranizację kolejnej powieści autora "Gwiazd naszych wina", tym bardziej, że jedną z głównych ról zagrała znana modelka Cara Delevingne.

papierowe miasta.jpg

Premiera na weekend: "Papierowe miasta" już w kinach

 

Na tę premierę czekało wielu fanów poprzedniej ekranizacji powieści pisarza Johna Greena. Jego pierwsza książka "Gwiazd naszych wina" i film, który powstał na jej podstawie, stał się hitem i poruszył sporą liczbę osób.

Kolejny bestseller także doczekał się wersji kinowej. "Papierowe miasta", bo to o nich własnie mowa, od dziś wchodzą do polskich kin. 

Film opowiada historię dwójki nastolatków, którzy znają się od dziecka i mieszkają po sąsiedzku. Młody chłopak jest zafascynowany swoją zbuntowaną i nieprzewidywalną sąsiadką już od dłuższego czasu. Kiedy pewnego dnia robi w jego życiu niezłe zamieszanie, a później znika w tajemniczych okolicznościach, młody chłopak postanawia ją odnaleźć.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "MAGIC MIKE XXL" OD DZISIAJ W KINACH 

Jednak poszukiwania dziewczyny, w której jest zakochany nie są takie proste i wiążą się z rozwiązaniem licznych skomplikowanych wskazówek pozostawionych przez zbuntowaną nastolatkę. Co więcej cała podróż pokazuje młodemu chłopakowi, że ludzie nie są do końca tacy, jak mu się wydawało...

Oprócz ciekawej fabuły, tym co przyciąga zainteresowanych jest z pewnością jedna z głównych postaci, którą zagra ostatnio bardzo popularna modelka Cara Delevingne. Jak poradzi sobie na dużym ekranie? Najlepiej pójść na film i ocenić samemu!

Czekamy na wasze opinie!

 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 31.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×