Premiera na weekend: "Rozumiemy się bez słów" już w kinach

Jeśli nie macie planów na weekend warto wybrać się do kina. Od dziś na ekranach można oglądać nagradzaną i nominowaną do wielu nagród francuską komedię.

rozumiemy się bez słów 2015.jpg

Premiera na weekend: "Rozumiemy się bez słów" już w kinach

 

Francuskie kino zawsze trzymało poziom, a jego miłośnicy z pewnością czekali na tę premierę. Historia zwykłej dziewczyny z niezwykłej rodziny poruszyła już naprawdę sporą liczbę widzów.

Oprócz pewnego specyficznego francuskiego humoru komedia "Rozumiemy się bez słów" porusza także pewien społeczny problem - postrzeganie ludzi głuchoniemych. Często wydaje nam się, że ludzie Ci z muzyką nie mogą mieć wiele wspólnego, a jednak.

Zobacz też: "WIEK ADALINE" OD DZIŚ MOŻNA OGLĄDAĆ W KINACH 

Młoda 16-letnia Paula żyjąca ze swoimi niesłyszącymi rodzicami skrywa w sobie wielki wokalny talent, który pewnego dnia odkrywa jej nauczyciel muzyki. Stara się namówić ją na wzięcie udziału w konkursie, jednak taka decyzja wiąże się z niemałymi zmianami w życiu jej i jej rodziny.

Oprócz dobrego humoru i dobrej muzyki na ekranie zobaczymy także bardzo zżytą i kochającą się rodzinę, której ciężko żyć osobno, choć codzienność nie zawsze jest piękna, ciekawa i miła. 

Louane Emera grająca główną bohaterkę Paulę otrzymała za swoją rolę nagrodę najbardziej obiecującej aktorki.

Film prosto z pięknej Francji z pewnością jest dobrą opcją na weekendową rozrywkę dla całej rodziny. 

Wybierzecie się?

 

rozumiemy się bez słów.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 29.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar