Premiera na weekend: "The walk. Sięgając chmur" od dziś w kinach

Oto nasza propozycja na to jak spędzić weekendowy wieczór, zobaczcie.

sięgając chmur.jpg

Premiera na weekend: "The walk. Sięgając chmur" od dziś w kinach

Jak co tydzień, tym razem także mamy dla was filmową propozycję, która dziś wchodzi do kin. Historia opowiadająca fragmenty z życia znanego francuskiego artysty to zapewne produkcja, którą warto zobaczyć.

O tym wydarzeniu w latach 70. było głośno na całym świecie. Kiedy znany francuski artysta  Philippe Petit zdecydował się podjąć niezwykłego wyzwania. Postanowił przejść po linie, którą rozwieszono pomiędzy dwoma budynkami znanych biurowców World Trade Center.

 

Cała historia życia, jak i tego wydarzenia okazała się tak ciekawa, że stwierdzono, iż jest bardzo dobrym materiałem na dobry film. Oprócz ciekawej historii zobaczymy na dużym ekranie także bardzo ciekawe efekty. W końcu pokazanie przejścia po linie na tak ogromnej wysokości musi wiązać się z niezwykłymi widokami.

Zobacz też: PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI 

W  filmie zagrał nie byle kto. w główną rolę wcielił się bowiem znany Joseph Gordon-Levitt. Oprócz tego na ekranie pojawi się także, między innymi, Ben Kingsley, czy Charlotte Le Bon.

Jeśli zatem nie macie jeszcze pomysłu na to jak urozmaicić swój weekend, wybranie się na premierę "The walk. Sięgając chmur" to będzie dobra decyzja.

Zobacz też:

">Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 09.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×