Premiera na weekend: "Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie" już jutro w kinach

Tym razem na weekendowy wypad do kina mamy propozycja dla całej rodziny, zobaczcie.

tomcio i przyjaciele.jpg

Premiera na weekend: "Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie" już jutro w kinach

 

Każdy rodzić i każde dziecko z pewnością wie kim jest Lokomotywa Tomek, a także kim są jego przyjaciele. Bajka której fanem jest nie jeden maluch będzie teraz do obejrzenia w wersji filmowej i na dużym ekranie.

W Sobotę, 2. października wchodzi na ekrany kin film "Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie". To z pewnością wiadomość na którą czekało wiele dzieci, a także ich rodziców. Może to być również świetna rozrywka i pomysł na rodzinne wyjście z domu.

 

Przygody ciuchci tym razem skupią się na poszukiwaniu skarbu, o którym mówi pewna legenda. Tomek będzie musiał zmierzyć się z kolejnymi przygodami, które dotyczyć będą nie tylko kosztowności, ale także piratów i ich statku.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "EVEREST" FILM O TRAGICZNEJ WYPRAWIE OD DZIŚ W KINACH 

Poranek w kinie na ulubionej bajce będzie z pewnością atrakcją, która spodoba się dzieciom. W każdy weekend w Multikinie o godzinie 10.30 będzie się odbywał specjalny seans filmu w ramach projektu "Poranki".

Dla tych, którzy są najwierniejszymi fanami uroczej lokomotywy znana marka dla dzieci Fisher Price przygotowała specjalną serię zabawek, które powiązane są z ekranizacją. W ten sposób przygody i sam Tomek może zostać z dziećmi na dłużej.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 02.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×