Premiera na weekend: wyczekiwany film "Spectre" od dzisiaj w kinach!

Nowy "Bond" w końcu na ekranach kin w całej Polsce!

spectre premera.jpg

Premiera na weekend: wyczekiwany film "Spectre" od dzisiaj w kinach!

 

O tym filmie było głośno już od dawna. Wielu czekało niecierpliwie, aż kolejna część przygód znanego agenta sił brytyjskich wejdzie do kin. I w końcu jest!

Tym razem nasza weekendowa propozycja nie może być inna - "Spectre". Ta produkcja zainteresuje z pewnością nie tylko długoletnich i wiernych fanów agenta kólowej, ale także tych, którzy do tej pory nie mieli okazji spotkać się z tą znaną postacią na ekranie (czy to w ogóle jest możliwe?).

Zobacz też: "SPECTRE": SAM SMITH PREZENTUJE TELEDYSK DO "WRITING'S ON THE WALL"

"Spectre" jest już 24. filmem opowiadającym losy sławnego Jamesa Bonda. Od wielu lat ekranizacje książek Iana Fleminga biją rekordy oglądalności i przyciągają kolejne rzesze fanów. Najnowsza część przygód agenta 007 z pewnością nie będzie gorsza.

 

Tym razem czekają nas jeszcze lepsze efekty specjalne, jeszcze szybsze samochody, jeszcze lepsze gadżety i piękne jak zawsze kobiety, które uwielbiają towarzystwo tajnego agenta królowej.

Zobacz tez: PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI 

Tak jak poprzednio na ekranie w głównej roli zobaczymy przystojnego Daniela Craiga, a u jego boku pojawi się wspaniała Monica Bellucci. Możemy mieć zatem nadzieję na to, że oprócz niezwykłej oprawy zobaczymy także dobrą grę aktorską.

"Spectre" to film, który zdecydowanie warto zobaczyć na ekranach kinowych, dlatego jeśli ta premiera nie jest jeszcze wpisana w wasze weekendowe plany, to trzeba to naprawić jak najszybciej! 


Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 06.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×