Premiera na weekend: wyczekiwany polski thriller "Czerwony Pająk" od dziś w kinach

Już od dziś w kinach możemy zobaczyć polski thriller opowiadający historię seryjnego mordercy.

czerwony pająk.jpg

Premiera na weekend: wyczekiwany polski thriller "Czerwony Pająk" od dziś w kinach

Tym razem nasza weekendowa propozycja skierowana jest do tych, którzy lubią dobre kino z dreszczem emocji. Fani thrillerów z pewnością nie powinni przegapić tej produkcji, która dziś weszła na ekrany w polskich kinach...

Film, o którym mowa nosi tytuł "Czerwony pająk". Opowiada on historię młodego chłopaka, który stając u progu dorosłości pewnego dnia staje się świadkiem morderstwa. Wiedziony ciekawością zaczyna śledzić sprawcę, który okazuje się być weterynarzem.

 

Między mężczyznami rodzi się więź, relacja uczeń - mistrz. Młody chłopak stopniowo odkrywa w sobie znacznie mroczniejszą stronę. Pod okiem zabójcy pielęgnuje i rozwija chorą ciekawość i mroczną osobowość przygotowując się także stopniowo do swojej pierwszej zbrodni.

Inspiracją dla filmu była historia nastolatka Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa, żyjącego w latach 60., którego w mediach okrzyknięto "Wampirem z Krakowa". 

Zobacz też: PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI 

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak Adam Woronowicz, Małgorzata Foremniak, Wojciech Zieliński, czy też Julia Kijowska. W główną rolę wcieli się natomiast młody Filip Pławiak. 

Jeśli zatem nie macie jeszcze planów na to jaką rozrywkę zapewnić sobie w ten weekend z pewnością warto rozważyć propozycję wyjścia do kina na tą produkcję. 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: mat. prasowe/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 27.11.2015 (aktualizacja: 2015-11-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×