Premiera na weekend: "Żyć nie umierać" z Tomaszem Kotem od dzisiaj w kinach

Od dziś w kinach można oglądać najnowszy polski dramat, w którym główną rolę gra Tomasz Kot.

żyć nie umierać główne.jpg

Premiera na weekend: "Żyć nie umierać" z Tomaszem Kotem od dzisiaj w kinach

Polskie kino zawsze mogło się poszczycić dobrymi dramatami. Kolejny film, który będzie można dołączyć do kolekcji tego gatunku właśnie pojawił się w kinach.

"Żyć nie umierać" to najnowsza polska produkcja, której reżyserem jest Maciej Migas, a główną rolę zagra w nim wszystkim dobrze znany Tomasz Kot. To jednak nie koniec znanych twarzy. Na ekranie zobaczymy także Janusza Chabiora, Jacka Barciaka, czy młodą i zdolną Paulinę Gałązkę.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: SENSACYJNY FILM "KRYPTONIM U.N.C.L.E" OD DZIŚ W KINACH

Film opowiada historię kiedyś bardzo znanego aktora, aktualnie zajmującego się animowaniem publiczności w telewizyjnym show. Mężczyzna niespodziewanie dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory i zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Postanawia je zatem wykorzystać na to, by 

Mimo dość ciężkiej tematyki w filmie nie zabraknie humoru, dystansu do życia i ciekawych dialogów. To właśnie poprzez pogodę ducha i dobry żart główny bohater zamierza naprawić swoje dawne błędy i zniszczone relacje z bliskimi.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: FILM O AMY WINEHOUSE PT: "AMY" JUŻ W KINACH!

Sama tematyka filmu jest na tyle uniwersalna, że każdy z nas jest w stanie zaczerpnąć z tego filmu coś dla siebie. Wybranie się zatem na seans zapewne nie będzie czasem straconym. Jednak najlepiej wybrać się do kina i wyrobić sobie własną opinię.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 28.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×