Produkcja reality show Kardashianów wstrzymana. Czy to już koniec programu?

Problemy rodzinne Kim Kardashian i Kanye Westa sprawił, że tymczasowo zaprzestano produkcji rodzinnego reality show "Z kamerą u Kardashianów". Co tak naprawdę dzieje się za kulisami programu? Czy produkcja zostanie wznowiona?

kimyebreakdownmain.jpg

Kim Kardashian nie ma ostatnio najlepszej passy. Najpierw napadnięto ją podczas Tygodnia Mody w Paryżu, co było dla niej wielką traumą, którą leczyła, zaszywając się w domu na kilka tygodni i rezygnując z blasku fleszy. Gdy wydawało się, że traumatyczne zdarzenia w jej życiu dobiegły końca, w dniu, gdy miała po raz pierwszy po przerwie wystąpić na czerwonym dywanie, okazało się, że jej mąż - Kanye West trafił do szpitala psychiatrycznego z powodu silnego epizodu psychotycznego. Jak podają amerykańskie źródła, stan Westa ma być na tyle poważny, że raper nie jest w stanie sam spożywać pokarmów i nie wiadomo, kiedy wyjdzie ze szpitala. 

Według medialnych doniesień, Kim ma niemal non stop czuwać przy łóżku męża. Celebrytka miała nawet prosić lekarzy o to, by móc spać w szpitalnym pokoju rapera. Nie wiadomo jednak, czy to prawda, biorąc pod uwagę, że na oddziałach psychiatrycznych szpitali często panuje szczególny rygor, dotyczący zwłaszcza odwiedzin chorych. 

Pewne jednak jest to, że z powodu braku oficjalnych komentarzy np. ze strony wytwórni rapera, wokół choroby Kanye narosło wiele teorii, także tych spiskowych. Całej sytuacji pikanterii dodaje fakt, że, jak donosi amerykański serwis TMZ, z powodu problemów rodzinnych Kim, która jest główną gwiazdą programu "Z kamerą u Kardashianów", na razie została przerwana jego produkcja. Tym samym, w grudniu na ekranach telewidzowie nie zobaczą, jak Boże Narodzenie będzie świętować Kim i spółka. Na pocieszenie dla fanów reality show można jednak dodać, że nakręcony do tej pory materiał pozwoli na wyemitowanie obecnego sezonu programu do końca, bez żadnej przerwy. Nie wiadomo jednak, czy format powróci do telewizji w przyszłym sezonie. 

kim600400north.jpg

kim600900kanyenorth.jpg

kimkanyesunglasses.jpg


zdjęcia: FameFlynet  


Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 30.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×