"Przed północą"

"Przed północą" to ostatnia część trylogii w reżyserii Richarda Linklatera, historii miłości, której pierwsze tchnienie dał los. Ten film to metafizyczny dialog duszy rodem z dwóch innych planet, Wenus i Marsa, a jednocześnie będących dla siebie dwiema połówkami jabłka.

kdjslkjaskjdlksj.jpg

"Przed północą"

Wszystko rozpoczyna się przed wieloma laty, w jadącym przez Wiedeń pociąg, tam poznaje się dwójka młodych ludzi, Jassy (Ethan Hawke) i Celine (Julie Delpy). Los rzuca ich w wir niekończącej się, metafizycznej rozmowy, która z każdą kolejną sekundą odsłania następne karty fenomenu bratnich dusz.

Film podejmuje jedno z fundamentalnych pytań życia : yes or no? Każdego dnia musimy podejmować niezliczoną ilość decyzji, a już nawet te najmniejsze, niczym efekt motyla mają nieodwracalnie wpływ na naszą życie i nas samych.

"Przed północą" to kontynuacja jednej z najpiękniejszych rozmów jakie zostały przeprowadzone pod słońcem. Warto wybrać się w ekscytującą, intelektualną podróż przez kolejne stadia dynamiki związku. Ciekawe gdzie Tym razem zaprowadzą nas słowne potyczki Jassy'ego i Celine?

Zwiastun filmu "Przed północą"Drugi zwiastun filmu "Przed północą"

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Youtube/ Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 11.06.2013 (aktualizacja: 2013-06-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×