Punch Brothers - "Antifogmatic"

Dwa lata po sukcesie, jakim okazała się płyta "Punch", bluegrassowcy z Punch Brothers przygotowali kolejny punch, czyli cios. Cios nokautujący, należy dodać.

 Punch Brothers-AntifogmaticTym razem do produkcji zatrudniono Jona Briona, który współpracował zarówno z jazzmenami (m.in. Brad Mehldau), indierockowcami (Of Montreal), hiphopowcami (Kanye West) i gwiazdami popu (Katy Perry). Na wersję podstawową nagrano 10 piosenek, a podczas sesji zarejestrowano też parę bonusów, wśród których znalazł się numer Radiohead "Packt Like Sardines In A Crush'd Tin Box".

Drugi krążek Punch Brothers w odróżnieniu od poprzednika, za który odpowiadał głównie Chris Thile, jest bardziej dziełem zespołowym. Na płycie zadebiutował nowy członek grupy, kontrabasista Paul Kowert. Tym razem piosenki są krótsze i bardziej melodyjne. A ten dziwny tytuł? To nazwa alkoholowego trunku, którym Ameryce w XIX wieku, leczono cierpiących z powodu rozmaitych kaprysów pogodowych albo podawano mężczyznom pracującym w trudnych warunkach.

Punch Brothers, którzy mogą pochwalić się dwiema nominacjami do Grammy, występowaniem i Davida Lettermana oraz supportowaniem samego Paula Simona, w 2012 roku zawitają z koncertami do Europy. Warto się uważnie rozglądać, bo na żywo są niesamowici.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

The Hives - "Lex Hives"

Macy Gray w Polsce

Koncert Foster The People 8 maja!
Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Wtorek 27.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×