Queensryche "Dedicated To Chaos"

Na 30-lecie istnienia, pochodzący z Seattle pionierzy progmetalu zafundowali sobie przenosiny do nowej wytwórni, a fanom nowy materiał studyjny.

Queensryche Dedicated To ChaosSłuchając jedenastego krążka w dorobku Queensrÿche słychać, że muzycy wciąż są w mistrzowskiej formie. Podobnie, jak wcześniej w studiu współpracował z kapelą jej były gitarzysta, Kelly Gray. Pierwszy krążek stworzony przez niego i zespół dla wytwórni Roadrunner jest wyjątkowy. Muzycy tym razem postawili na dźwiękowe smaczki, artyzm, tworzenie starannie dopracowanych muzycznych pejzaży, które zderzyli z metalową i hardrockową estetyką. To materiał do intensywnego słuchania na słuchawkach i dokładnego smakowania każdej nuty.

"Zderzamy tu muzyczne eksperymenty z cyfrowym pulsem" - przybliżał zawartość albumu wokalista Geoff Tate. "Jest tu wiele warstw, a w nich sporo interesujących niespodzianek, które słuchacz wyłowi dzięki wielokrotnemu przesłuchaniu płyty. Za każdym razem można odkryć na albumie coś nowego. Pod względem dźwiękowym jest on bardzo dopracowany". Edycja specjalna "Dedicated To Chaos" jest bogatsza o cztery piosenki.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Karolina Czaja , Wtorek 17.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×