Rachel Weisz i Daniel Craig wzięli ślub!

Para trzymała swój związek w tak ścisłej tajemnicy, że wielu nie wiedziało nawet, że Weisz i Craig są razem. Doniesień o swoim ślubie także nie chcieli potwierdzić osobiście. Zrobił to rzecznik aktora.

Rachel Weisz i Daniel Craig wzięli ślub!

Nie znamy zbyt wielu szczegółów dotyczących ceremonii – rzecznik Craiga wspomniał jednak, że uroczystość odbyła się w środę w Nowym Jorku.

"News of the Word" dotarło natomiast do znajomych pary, którzy twierdzą, że na ślubie było tylko czworo gości: syn Rachel - Henry, nastoletnia córka Daniela - Ella oraz dwoje przyjaciół nowożeńców.
Rachel Weisz i Daniel Craig wzięli ślub!

- Nalegali na skromny, cichy ślub. Są w sobie szaleńczo zakochani i nie mogli się już doczekać, by być mężem i żoną, ale nie chcieli robić szumu - miał powiedzieć znajomy aktorów.

Związek Weisz i Craiga owiany był tajemnicą - nie wiadomo nawet, kiedy tak naprawdę aktorzy zaczęli się spotykać. Prawdopodobnie ich romans zaczął się w zeszłym roku na planie "Dream House" w którym wspólnie zagrali. Nie są to jednak informacje potwierdzone – pojawiają się plotki o tym, iż para związała się ze sobą dużo wcześniej, ale są i tacy, którzy twierdzą, że romans aktorskiej pary rozpoczął się raptem kilka miesięcy temu.

Weisz była wcześniej związana z Warrenem Aronofskym, reżyserem "Czarnego Łabędzia" z którym ma 5-letniego syna Henry’ego. Craiga łączono natomiast z wieloma pięknymi kobietami - po rozwodzie z żoną, szkocką aktorką Fioną Loudon (z którą ma 18-letnią córkę Ellę), Daniel spotykał się m.in. z Sienną Miller oraz Kate Moss.

Młodej parze życzymy szczęścia!


Źródło: entertainmentwise.com

Przeczytaj również:

Mel Gibson ma nową dziewczynę

Europejska trasa Amy Winehouse odwołanaDodał(a): Ola Wójcik , Poniedziałek 27.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marlena73
oby wytrwali chociaż parę lat,bo wszystkie aktorskie małżeństwa jakoś nie wytrzymują za długo
Dodano: 2011-07-07 15:25:30 Zgłoś nadużycie
passionfruit
Ja nie wiem, ale on mi sie strasznie z wyglądu nie podoba -to to pryszcz- ale na agenta 007się według mnie nie nadaje.
Dodano: 2011-06-28 18:02:52 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×