Reality show z Natalią Siwiec - bez cenzury!

Moda na podglądanie gwiazd 24 h na dobę powraca. Na antenie Viva Polska pojawi się reality show z Natalią Siwiec. Zakazano jego emisji przed godziną 22:00 ze względu na dużą ilość nagości...

Reality show z Natalią Siwiec - bez cenzury!

Reality show z Natalią Siwiec - bez cenzury!

Szlaki 11 lat temu przetarł Michał Wiśniewski, lider zespołu "Ich Troje". Wyprowadził się z całą swoją rodziną do podwarszawskiej willi, całej nafaszerowanej kamerami. Program "Jestem jaki jestem" został wyemitowany na antenie TVN. Codzienne relacje przyciągnęły spore grono widzów, którzy mieli jednak mieszane, często skrajne odczucia i opinie na temat programu oraz jego bohaterów.

Reality-show "Enjoy the view <3 Natalia" zostanie po raz pierwszy wyemitowany 9 lutego 2014 roku na antenie Viva Polska. Początkowo emisję planowano o godzinie 19:00. Zmieniono jednak zdanie, ponieważ materiał okazał się zbyt pikantny i pełen nagości. Znając Natalię Siwiec z licznych sesji dla Playboya czy CKM-u śmiało możemy wnioskować iż zobaczymy wiele; pytanie czy przejdzie to nasze najśmielsze oczekiwania?

Natalia Siwiec zapytana o to czego możemy się spodziewać? - odpowiedziała: "...dużej dawki humoru, będzie bardzo śmiesznie, seksownie...". Poznamy jej przyjaciół, rodzinę - mamę, tatę, siostrę (która dobrze i naturalnie czuła się przed kamerą) i męża modelki Mariusza Raduszewskiego.

Tego jeszcze w Polsce nie było! Niebawem okaże się czy decyzja, o wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu telewizyjnym, była dla Natalii trafiona.

Czy "Enjoy the view <3 Natalia" na Vivie przebije "Warsaw Shore" emitowane na MTV? Jak myślicie?

Reality show z Natalią Siwiec - bez cenzury!

Reality show z Natalią Siwiec - bez cenzury!

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: InstagramDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 22.01.2014 (aktualizacja: 2014-01-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, a może jeszcze inny język? Wejdź na www.fiszki.pl i przekonaj się, że języki obce nie są takie straszne jak może się wydawać. Wejdź na www.fiszki.pl i przekonaj się, że fiszki to idealny sposób dla ciebie.
Dodano: 2014-01-25 21:42:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×