Rihanna modli się za oprawcę

To się nazywa toksyczna miłość. Ponad 3 lata po pobiciu przez Chrisa Browna, Rihanna nie przestaje go wspierać. Wczoraj za pośrednictwem Twittera wysłała mu słowa wsparcia w związku z wciąż toczącym się postępowaniem sądowym.

Rihanna

Rihanna

"Chris, modlę się za Ciebie i życzę Ci dziś wszystkiego dobrego!" - takie słowa wystosowała Rihanna do swojego oprawcy sprzed ponad 3 lat. Mimo upływu czasu, gwiazda nie może wyleczyć się z toksycznego uczucia. Początkowe próby izolacji od byłego chłopaka zakończyły się fiaskiem i ostatnio para coraz częściej daje sobie publiczne dowody przywiązania.

Zobacz: Rihanna całuje Chrisa Browna na VMA!


Wczoraj odbyła się kolejna rozprawa na której Chris Brown zdawał relację ze swoich postępów w wykonywaniu wyroku. Przypomnijmy, że za brutalne pobicie swojej dziewczyny został skazany na 6 miesięcy robót publicznych, których podobno wciąż nie wykonał.

Zobacz metamorfozy Rihanny!


Wsparcie Rihanny bardzo wzruszyło Chrisa i nie omieszkał dać temu wyraz również na Twitterze: "bardzo Ci dziękuję!" - napisał. Nie ma to jak dostać rozgrzeszenie od swojej ofiary.

Najlepsze stylizacje Rihanny


A Wy jak sądzicie? Czy Chris Brown zasługuje na drugą szansę?


Rihanna i Chris Brown

Rihanna i Chris Brown

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Rihanna

Chris Brown

Chris Brown

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 25.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Nie lubię jej
Dodano: 2013-01-25 02:30:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×