Robbie Williams wróci do Take That?

Robbie Williams postanowił potrzymać swoich fanów w niepewności i zasugerował, że rozpocznie stałą współpracę z zespołem Take That, z którym w latach 90. święcił triumfy.

Robbie Williams wróci do Take That?

Band wznowił działalność w pełnym składzie w 2006 r. jedynie na potrzeby zaplanowanej trasy koncertowej, po której drogi muzyków znów się rozeszły. Panowie grywali wprawdzie czasem wspólne koncerty, ale zawsze była to współpraca doraźna, "na potrzeby chwili".   Nawet gdy w 2010 r. nagrany został długo oczekiwany album zespołu pt. "Progres", wciąż nie było pewne czy trwała reaktywacja w pełnym składzie jest możliwa. Muzycy wymigiwali się od odpowiedzi, twierdząc, że nie są w stanie sprecyzować planów na przyszłość i żyją bieżącymi wydarzeniami.

Ostatnio Robbie Williams powiedział jednak, że wznowienie działalności jest świetnym pomysłem i chętnie rozpocząłby stałą współpracę z kolegami. – Za kilka lat świętować będziemy 25 rocznicę powstania Take That, więc cokolwiek się stanie, naprawdę chcę ponownego zjednoczenia zespołu, na dobre - zadeklarował wokalista.

Band powstał w 1990 r. w Manchesterze i błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię słuchaczy i krytyków. W jego skład wchodziło pięciu panów: Mark Owen, Jason Orange, Howard Donald, Gary Barlow i Robbie Williams. Po sześciu latach zespół zawiesił działalność, gdyż każdy z muzyków postanowił rozpocząć karierę solową. W 2005 r Take That reaktywowało się, ale jeszcze bez swego najsłynniejszego członka - Williamsa. Robbie wznowił współpracę z kolegami rok później.

Muzycy zorganizowali olbrzymią trasę koncertową- Ultimata Tour 2006, która okazała się wielkim sukcesem. Okazało się, że mimo upływu lat, fani nie zapomnieli o zespole. Gdy w 2008 r. grupa zapowiedziała kolejną serię koncertów, 650 tysięcy biletów sprzedano w przeciągu niespełna pięciu godzin!

Dowodem na zaangażowanie Rabbiego w ideę reaktywacji zespołu w pełnym składzie ma być krążek "Progressed (EP)", którego premierę muzycy zaplanowali na początek czerwca tego roku.Źródło: entertainmentwise.com

Foto: BE&WDodał(a): Ola Wójcik , Środa 01.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×