Robert Lewandowski pokazał romantyczne zdjęcie z żoną

Zazwyczaj to kobiety uzewnętrzniają się ze swoją miłością. Tym razem jednak sportowiec podzielił się romantyczną fotografią.

robert-lewandowski2.jpg

Roberta Lewandowskiego zna chyba każdy. Oprócz tego, że jest doskonałym piłkarzem, niektórzy zazdroszczą mu wyglądu, a także żony - Anny Lewandowskiej, która robi niebywałą karierę jako trenerka. Jej obozy treningowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, choć ich cena nie należy do najniższych.

Zobaczcie także: Dzieci dają porady randkowe - sprawdźcie, co mówią

Para sportowców nie stroni od rozgłosu. Co jakiś czas udzielają się w mediach, biorą udział w reklamach i systematycznie dzielą się swoimi fotografiami na Instagramie. Anna Lewandowska np. bardzo chętnie dzieli się z użytkownikami swoim pięknie wyrzeźbionym ciałem, a także tym, jakie suplementy stosuje oraz jak się odżywia.

Zobaczcie także: Para sprawdziła jak będą wyglądać na starość - Zobaczcie ich wzruszenie

Ze względu na swoją pracę, para wiele podróżuje, co również uwiecznia na zdjęciach. Wydawałoby się, że przy takim trybie życia ciężko utrzymać trwały i szczęśliwy związek, lecz Lewandowscy udowadniają, że jest to możliwe.

Wydawałoby się również, że tak znany sportowiec, jak Robert Lewandowski, których uchodzi za "twardziela", nie należy do romantyków, lecz na Instagramie pokazuje coś zupełnie innego. Ostatnio np. dodał zdjęcie z Paryża z romantycznego pocałunku z żoną.

Zazdrościcie takiego męża?
#Paris with my ❤️ - @annalewandowskahpba #love #wife #dinner #rl9

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Lewandowski (@_rl9)

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Instagram/ KAPiF


Dodał(a): Anka P. , Wtorek 19.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×