Roger Moore, znany z roli Jamesa Bonda obchodzi dziś 88. urodziny!

Któż z nas nie kojarzy przygód angielskiego szpiega Bonda? Dziś aktor, który zagrał główną rolę w aż 7 filmach obchodzi urodziny.

roger moore.jpg

Roger Moore, znany z roli Jamesa Bonda obchodzi dziś 88. urodziny!

Przygód sławnego Jamesa Bonda nie ma końca. Od wielu lat agent specjalny ratuje na wielkim ekranie świat przed złoczyńcami w elegancki sposób. Już nie jedno pokolenie wychowywało się śledząc po kolei losy znanego bohatera.

Marka jaką jest James Bond wypracowali sobie twórcy dzięki sukcesowi książek, które czytały się świetnie oraz wspaniałym ekranizacjom, które przyciągnęły jeszcze większą rzeszę fanów postaci i jej przygód. Już niedługo czeka nas kolejna dawka losów bohatera, bowiem "Spectre" lada moment wejdzie na ekrany kin.

 

Dziś swoje urodziny obchodzi aktor, który wcielił się w rolę Jamesa Bonda aż 7 razy - tym samym stał się mężczyzną, który najwięcej razy pojawił się na ekranie jako słynny angielski szpieg.

Rogere Moore, bo to o nim właśnie mowa, zasłynął nie tylko z roli agenta 007, ale także roli Simona Templara w serialu "Święty" oraz  lorda Bretta Sinclaira z serialu "Partnerzy".

Zobacz też: "SPECTRE" - AGENT 007 ZNOWU W AKCJI. ZOBACZCIE ZWIASTUN

Aktor nie tylko skupia się na karierze na ekranie, ale także na pomocy innym. Jest ambasadorem dobrej woli UNICEF, a także pisarzem. 

Rogere Moore obchodzi nie byle jakie urodziny, bo już 88, nadal jednak trzyma się i wygląda świetnie. Życzymy mu dalszych sukcesów i wiele szczęścia!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 14.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×