Romantyczne piosenki w sam raz na walentynki

Jedni lubią i obchodzą to święto, inni mówią, że się dla nich nie liczy. Dla tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób myślą o walentynkach, prezentujemy romantyczne piosenki współczesnych artystów.

romantyczne piosenki

Niektórzy naprawdę bojkotują walentynki i spędzają ten dzień jak każdy inny. Jednak pozostali dzielą się na dwie grupy osób - tych, którzy obchodzą je ze swoimi drugimi połówkami oraz tych, którzy twierdzą, że nie obchodzą Dnia Zakochanych, a tak naprawdę w głębi serca cierpią po nieodwzajemnionych uczuciach, czy przykrych wspomnieniach.

Często w ten dzień, a szczególnie wieczór, sięgamy po romantyczne piosenki. Jedne opowiadają o spełnionej, pięknej miłości, inne zaś o ranach zadanych przez bliskie nam osoby. Jakby jednak nie patrzyć, w większości przypadkach nie obywa się bez piosenek o miłości, które często powstają często na bazie prawdziwych historii.

Specjalnie dla was przygotowaliśmy przegląd utworów, których mogą posłuchać zarówno osoby szczęśliwie zakochane, np. podczas romantycznej kolacji i dalszej części wieczoru, jak i ci, którzy pozostają tego dnia samotni, ewentualnie z winem w ręce.

Znajdziecie tutaj m.in. utwór Sama Smitha, który ostatnio święcił triumf na gali rozdania nagród Grammy, jak też naszych rodzimych muzyków, m.in. utwór Patrycji Markowskiej i Artura Gadowskiego, czy młodego Janka Traczyka, znanego np. z programu The Voice of Poland.


Posłuchajcie naszych muzycznych propozycji na walentynki. Co wy polecacie na ten dzień?
Jan Traczyk - Chciałbym to być jaJohn Legend - All of MeMaroon 5 - SugarEd Sheeran - Thinking Out LoudSam Smith - Stay With MeJustin Timberlake - MirrorsBruno Mars - Just The Way You AreBracia - Nad przepaściąPatrycja Markowska i Artur Gadowski - OceanWawrzyniec Prasek - Love InstinctZobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ YouTube
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 12.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Hi friends i am here this platform,and provide a new setting features,i hope you like and try to understand,so invite your friends and all window users,or connected to this site http://syncsettingswindows10.com many users reported a new issue,where is sync setting folder icon in window 10,so it is very simple to search sync section.
Dodano: 2018-08-13 11:45:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja polecam Radio Pandora,którego od niedawna można słuchać w Polsce . Gra zawsze to co lubię bez "zbędnego gadania". Idealnie sprawdzi się na walentynki ale nie tylkoHTTPS://SERWUS.DAG.PL
Dodano: 2015-02-13 16:42:08 Zgłoś nadużycie
Anonim
Bracia i Johny Legend!
Dodano: 2015-02-12 20:57:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Janek Traczyk! Ideollo ;)
Dodano: 2015-02-12 17:01:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×