"Rozkosze nocy" - nowa powieść Sylvii Day

Już 6 listopada do polskich księgarń trafi najnowsza pozycja autorki bestsellerowych powieści erotycznych, Sylvii Day pt: "Rozkosze nocy". Zobaczcie, co tym razem prezentuje pisarka.

"Rozkosze nocy" - nowa powieść Sylvii Day

"Rozkosze nocy" - nowa powieść Sylvii Day


Sylvia Day jest amerykańską pisarką japońskiego pochodzenia. Jej książki zostały przetłumaczone na prawie czterdzieści języków i sprzedają się na całym świecie w milionowych nakładach. Polskim czytelnikom znana jest z bestselerowej "Trylogii Crossa". Powieści tej pisarki były nagradzane przez wiele portali. Fox News nazywa ją odnoszącą największe sukcesy na świecie autorką romansów.

Sylvia Day po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzynią erotycznych opowieści, przygotowując dla czytelników nową porcję zmysłowej rozrywki. Seksualne uniesienia, napięcie i iskrzące energią sceny zbliżeń towarzyszą w "Rozkoszach nocy" walce o miłość, która przenika światy.

Która kobieta nie chciałaby spędzić bezkarnie upojnej nocy w objęciach przystojnego mężczyzny? Sylvia Day zabiera swoje czytelniczki do świata wyrafinowanych seksualnych fantazji i spełnia ich najskrytsze pragnienia. "Rozkosze nocy" to połączenie romansu i erotycznych fantazji rodem nie z tego świata.

To na pewno doskonała pozycja na długie, jesienne wieczory.


Źrodło: Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ Thinkstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 31.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Romans, jakiego jeszcze nie było!

    Noc kupały

    Taka miłość zdarza się raz na tysiąc lat. W tę jedną, najkrótszą noc w roku wszystko może się wydarzyć a wiele tajemnic zostaje odkrytych. czytaj więcej

  • Gorączka ciała

    Gorączka ciała

    Upalne, wakacyjne popołudnia i wieczory to doskonały czas na powieść erotyczną! Zobaczcie, czego możecie się spodziewać w drugiej części trylogii "Bez tchu", którą już znajdziecie na… czytaj więcej