30 Seconds to Mars zagrają w Rybniku

Jared Leto i jego grupa Thirty Seconds to Mars odwiedzi Polsckę! 22 czerwca 2014 roku zagrają koncert na Stadionie Miejskim w Rybniku. Nie możecie tego przegapić!

30 Seconds to Mars zagrają w Rybniku

30 Seconds to Mars zagrają w Rybniku


Guns'n'Roses, Bryan Adams, Rod Stewart - te wielkie gwiazdy światowego formatu wystąpiły już w Rybniku, teraz przyszła pora na zespół Thirty Seconds to Mars, który w tamtym roku podczas warszawskiego koncertu cieszył się piętnastotysięczną publicznością.

Grupę 30 Seconds to Mars założył w 1998 roku znany aktor Jared Leto. Zespół gościł do tej pory w Polsce pięciokrotnie, w 2010 roku zagrał w Krakowie podczas Coke Live Music Festival i na warszawskim Torwarze. W listopadzie 2011 roku 30 Seconds to Mars dali dwa koncerty w łódzkiej Atlas Arenie, a w tym roku zagrali w Warszawie podczas Impact Festivalu.


Frontmena grupy Thirty Seconds to Mars nikomu nie trzeba przedstawiać, jest nim tegoroczny laureat Oskarów za drugoplanową rolę w filmie "Witaj w klubie" - Jared Leto. Zespół powstał w 1998 roku i od tamtej pory cieszy się ogromną popularnością. W Polsce zagrał już pięciokrotnie m.in. w 2010 roku w Krakowie na Coke Live Music Festival czy na warszawskim Torwarze. 30 Seconds to Mars dwukrotnie koncertowali w łódzkiej Atlas Arenie, ostatni raz w Polsce zagrali w Warszawie podczas Impact Festivalu.

22 czerwca 2014 będziemy mieli przyjemność posłuchać ich na żywo jeszcze raz, grupa zawita w Rybniku, i co absolutnie pewne da niewiarygodnie dobry koncert dedykowany głównie młodszemu pokoleniu, które spragnione jest czołowych gwiazd z line-upów największych światowych festiwali muzycznych.

Zapowiedź koncertu Thirty Seconds to Mars w Rybniku!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTube


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 07.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×