American Pie 2 i Job Czyli Ostatnia Szara Komórka

Jest wiele takich filmów, które już na zawsze wpisały się w historię i z całą pewnością będą one jeszcze przez wiele lat popularne.

Do takich kultowych dzieł można spokojnie zaliczyć zagraniczną produkcje „ American pie 2 „ oraz polski film „ Job czyli ostatnia szara komórka”. Pierwszy z nich opowiada o przyjaciołach z liceum, który spotykają się po roku college. Część z nich nadal jest taka sama, ale niektórzy się zmienili. Okazuje się, że nie wszyscy pamiętają o przygodach z czasów szkoły średniej. Jeden z bohaterów jednak cały czas pamięta o swoim niefortunnym romansie z pewną piękną dziewczyną. W szkole średniej nie podbił jej serca, ale teraz postanawia odnowić znajomość. W końcu jest już starszy i o wiele bardziej doświadczony. Drugi film opowiada o trójce przyjaciół, którym jakoś nie udaje się w życiu. Jeden z nich musi znaleźć pracę, ponieważ w innym przypadku rzuci go dziewczyna. Żeby dostać pracę musi się w ekspresowym tempie nauczyć języka angielskiego. Przez przypadek jednak nauczył się bułgarskiego, ale okazało się, że ten język bardzo mu się przydał.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Wojna Domowa, Popeye

    Nasze życie może być bardzo dobrym scenariuszem nie tylko do filmów dramatycznych. Wydarzenia, które nas spotykają mogą nadawać się idealnie także na komedię. czytaj więcej