Britney Spears ma nowego partnera? Ten mężczyzna to prawdziwe ciacho!

Czy Britney Spears jest zakochana?

britney spears teledysk.jpg

Kiedy Britney Spears zadebiutowała w 1998 roku utworem „Baby One More Time”, fani na całym świecie dopingowali ją, ale też wielokrotnie podnosili jej poprzeczkę. Nie jest tajemnicą, że piosenkarka na pewnym etapie swojego życia załamała się nerwowo - zrobiła to na oczach całego świata. Tajemnicą nie jest również, że kobieta po swoim wielkim upadku w pięknym stylu odbiła się od dna i cały czas nas zaskakuje! 

Niedawno piosenkarka pojawiła się w świątecznym filmie wrzuconym na Instagram Stories pewnego przystojnego mężczyzny. Cały Internet huczy z zachwytu, bo ten facet jest... niewyobrażalnie piękny! Kim jest ten  przystojniak? To Sam Asghari, który wziął udział w jej najnowszym teledysku do utworu „Slumber Party”.

Jak donoszą media, Britney i Sam zaczęli randkować wkrótce po tym, jak wideo ujrzało światło dzienne. Piosenkarka bardzo długo nie odnosiła się do plotek, jednak w końcu postanowiła się z nimi skonfrontować i wspólnie z Samem nagrała filmik ze świątecznymi życzeniami. 

Choć niektórzy nadal próbują zaprzeczać związkowi tych dwojga, nie ma wątpliwości, że para wrzuciła film, na którym widać, że leżą w jednym łóżku… co więcej, są bardzo blisko! Wygląda na to, że Sam to najprzystojniejszy z mężczyzn, z którymi spotykała się piosenkarka. Co o nim myślisz? Czy Britney w końcu ułoży sobie życie?

Zobacz teledysk utworu „Slumber Party”, w którym para zagrała:

Instagram Sama Asghari robi całkiem dobre wrażenie! Co więcej, wiele kobiet twierdzi, że jego selfies to prawdziwe dzieła sztuki...Wspólne zdjęcie Sama i Britney

życzeniabritney.jpg

Zdjęcia: Instagram, Youtube


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Środa 28.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar