Królewski teledysk do "Open Up Your Mind"

W Krakowie powstaje właśnie teledysk do utworu "Open Up Your Mind", którego autorem jest Gromee, krakowski DJ i producent. Główną rolę w teledysku gra Adam Grzanka – znany aktor i kabareciarz, jeden z członków krakowskiej Formacji Chatelet.

Królewski teledysk do Open Up Your Mind"Pomysł na klip powstał bardzo spontanicznie - mówi Gromee - urodziłem się w Krakowie, tutaj  żyję, mieszkam i pracuję.  To miasto pełne magii, tajemnic i inspiracji. Jego bogatą historię opowiada niemal każda uliczka i kamienica".  "W Krakowie ciągle żyją królowie" – powiedział mi kiedyś starszy pan, który upadł, a ja pomogłem mu wstać. Te słowa zainspirowały mnie do pokazania w klipie, że Kraków to królewskie miasto".

Teledysk  do "Open Up Your Heart" tworzą przyjaciele i znajomi producenta. To pasjonaci , dla których praca przy tym projekcie jest wyzwaniem artystycznym i jednocześnie świetną zabawą. Chcą pokazać piękno miasta, ale z przymrużeniem oka i udowodnić, że miłość potrafi zmienić losy naprawdę wszystkich,  o czym będziecie mogli przekonać się już  niebawem oglądając teledysk.

Wybór Adama Grzanki do roli króla był dla Gromee’go oczywisty. "Szukaliśmy kogoś o wyglądzie władcy z brodą i z dystansem do rzeczywistości.  Zadzwoniłem do Adama , a ten tylko zapytał,  o której i gdzie ma być."

Scenariusz klipu napisał Gromee, reżyserem teledysku jest Piotr Biedroń, a autorem zdjęć Robert Słuszniak.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Opeth - "Heritage"

"Pearl Jam Twenty"


Dodał(a): Olga Wap , Środa 05.10.2011 (aktualizacja: 2011-09-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×