Księżniczka popu powraca!

Britney Spears ujawniła datę premiery, tytuł i okładkę swojego najnowszego, dziewiątego albumu!

britneyspearsnewmusicmain.jpg

Britney Spears wydała niedawno singiel pt."Make Me", który w kilka godzin od ukazania się na rynku, stał się hitem sieci, osiągając pierwsze miejsce na amerykańskiej liście kupowanych piosenek na iTunes. 

Jak można było się spodziewać, singiel ten został wydany nieprzypadkowo. Kolaboracja z raperem G-Eazym jest bowiem, jak się okazuje pierwszym utworem promującym najnowszy, dziewiąty już long play wokalistki. 


Nowa płyta jeszcze w sierpniu 

Jak sama Britney wyznała wczoraj wieczorem za pomocą mediów społecznościowych, już 26 sierpnia będziemy mogli posłuchać jej zupełnie nowego albumu, który zatytułowany został "Glory" ("Chwała").

Od minionej nocy (od północy czasu amerykańskiego) można zamawiać album w przedsprzedaży, a osoby, które to zrobią dostaną w prezencie jako pierwsze premierowy utwór Britney, który znajduje się na najnowszej płycie i został również wykorzystany do reklamy jej najnowszych perfum - piosenkę "Private Show".

Tutaj możesz zobaczyć reklamę i posłuchać fragmentu piosenki, który został w niej wykorzystany:

 A tak prezentuje się okładka najnowszego wydawnictwa muzycznego Britney Spears - "Glory"

Britney Spears na Instagramie prezentuje  okładkę i tytuł nowej płyty

Nowy album - nowa era 

Jesteś ciekawa jakim brzmieniem na nowej płycie zaskoczy nas Britney? My owszem, zwłaszcza, że księżniczka popu zapowiedziała, że płyta "Glory" ma dla niej samej i jej fanów otworzyć zupełnie nową erę. Czy tak rzeczywiście się stanie? Mamy nadzieję i czekamy z niecierpliwością!

 zdjęcia: Instagram.com/britneyspears
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 04.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar