Księżniczka popu wróciła? Posłuchaj nowego singla Britney Spears!

Po dłuższej przerwie na scenę muzyczną wraca Britney Spears. Posłuchaj jej nowego singla "Make me..." nagranego w kolaboracji z raperem G-Eazy, który już po kilku godzinach od ukazania się, stał się numerem 1 amerykańskiego iTunes!

britney make me main.jpg

Od czasu, gdy w marcu do mediów przedostała się informacja, że Britney Spears pracuje nad materiałem na swój dziewiąty studyjny krążek, nie cichły spekulacje na temat pierwszego singla promującego tę płytę. Pierwotnie miał on pojawić się w maju, jednak z powodu trudności produkcyjnych ujrzał światło dzienne dopiero dziś. 


Singiel, który nosi tytuł "Make Me..." jest lekką kompozycją, która idealnie nadaje się do słuchania w ciepłe, letnie dni. Jest to popowa piosenka z lekko przyspieszonym tempem, której tekst traktuje o gorących uczuciach. W utworze gościnnie pojawia się raper G-Eazy, a za produkcję kawałka odpowiada DJ Burns.

Według zapowiedzi, do singla powstało także promujące go wideo, którego reżyserią zajął się znany ze swojego niepowtarzalnego stylu David LaChapelle. Reżyser miał już okazję współpracować z Britney w 2004 roku przy okazji teledysku do jednego z jej największych hitów, piosenki "Everytime".  

Nowego singla Britney możesz posłuchać poniżej:Jak wrażenia?  

Zobacz też: Britney Spears odwiedziła Polskę!  

źródło, zdjęcie: Youtube.com/BritneySpearsVEVO


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 15.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×