Michael Jackson "Immortal"

21 listopada ukaże się nowy album Michaela Jacksona "Immortal". Premiera muzycznego spektaklu Circque De Soleil "Michael Jackson The Immortal Word Tour" odbyła się ostatniej nocy w Montrealu.

Michael Jackson ImmortalDzięki współpracy z Estate of Michael Jackson już 21 listopada na półki sklepowe trafi zarówno wersja deluxe 2CD oraz jednopłytowa edycja nowego albumu Michaela Jacksona "Immortal".

Pod dyrekcją znanego dyrektora muzycznego tras koncertowych takich gwiazd jak Madonna, Justin Timberlake, czy też Rihanna – Kevina Antunesa. Projekt ‘Immortal’ jest owocem blisko rocznej pracy Atunesa w studiu nagraniowym z oryginalnymi masterami piosenek Michaela. Wynikiem tej pracy jest ponad 40 piosenek Króla Popu, muzycznie przeprojektowanych w taki sposób, by fani Michaela na nowo mogli odkryć jego twórczość i spojrzeć na jego muzyczne dziedzictwo z innej perspektywy. To nowe muzyczne doświadczenie okraszać będą oryginalne ścieżki wokalu Jacksona.

Kevin Antunes skomentował: Mojej inspiracji dziedzictwa muzycznego i scenicznego Michaela nie da się opisać słowami. Od samego początku było dla mnie oczywistym, że to głos Michaela będzie motorem napędowym całego projektu "Immortal". Jest na pierwszym planie, gra pierwsze skrzypce. Zarówno w przedstawieniu Circque De Soleil, jak i na płycie muzyka stanowi integralny akompaniament do głosu Michaela. Ten projekt powstał z miłości i szacunku do Michaela, jego rodziny oraz milionów jego fanów na całym świecie.

"Immortal" będzie nie lada gratką dla fanów Króla Popu. Album zawierać będzie na nowo zaaranżowane największe hity Michaela, elektryzujące mixy jego przebojów, a także zupełnie nowe, niedawno odkryte i nigdy wcześniej niepublikowane alternatywne wersje takich przebojów #1 Michaela, jak: "ABC" Jackson’s 5, czy też "They Don’t Care about Us" nagrane z towarzyszeniem chóru.

By zamówić płytę "Immortal" oraz zobaczyć fragmenty przedstawienia Michael Jackson The Immortal Word Tour należy odwiedzić stronę: www.michaeljackson.com

Premiera północnoamerykańskiej część trasy Michael Jackson The Immortal Word Tour miała miejsce wczorajszego wieczoru w Montrealu. Kolejne przedstawienia zawierające szereg dat w grudniu odbędą się w Las Vegas. Z kreatywnością załogi Cirque De Soleil zmierzył się Jamie Kining – obecnie postać #1 w świecie choreografii i reżyserii muzycznych spektaklów największych artystów naszych czasów.

O Cirque De Soleil:

Założony w 1984 roku w Quebecku przez grupę 20 ulicznych artystów Cirque De Solei to obecnie najbardziej znana grupa artystyczna łącząca elemnty akrobacji cyrkowej z taneczną choreografią. Obecnie organizacja ta liczy 5000 osób, z czego ponad 1400 jej członków wystepuje na scenie. Od chwili powstania, ich przedstawienia podziwiało ponad 100 milionów widzów w ponad 300 krajach na 6 kontynentach. W roku 2011, na całym świecie Cirque De Soleil wystawi jednczesnie 22 różne spektakle. Wiećej informacji na: www.cirquedusoleil.com

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

"Pearl Jam Twenty"

Irma - "Letter To The Lord"


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 07.10.2011 (aktualizacja: 2011-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
rendus
Pewnie się sprzeda jak świeże bułeczki! To był fenomenalny artysta
Dodano: 2011-10-27 19:00:26 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×