Piosenka "Hallelujah" w nowej aranżacji podbiła Internet! Najlepszy cover?

Czyżby nam wszystkim brakowało nieco nastrojowości na co dzień? Okazuje się, że chyba tak, bo sieć podbiła właśnie nowa wersja kultowego utworu Leonarda Cohena - "Hallelujah". Posłuchaj, jak zinterpretował ją zespół Pentatonix.

pentatonix.jpg

Zespół Pentatonix w zaledwie kilka dni od publikacji nowego wideo - teledysku promującego ich cover legendarnej piosenki Leonarda Cohena pt. "Hallelujah" osiągnął niesłychany wynik! Bez epatowania golizną, szokowania, czy wzmożonej promocji w sieci, klip odnotował aż 20 milionów wyświetleń i stał się viralem!

Nie ma się jednak co dziwić - w dzisiejszym zabieganym świecie i zalewającej nas muzyce elektronicznej, okazuje się, że miło posłuchać czasem "prawdziwych" dźwięków wykonywanych przez naprawdę utalentowanych wokalistów. 


Utwór "Hallelujah" w nowej aranżacji zwiastuje nadchodzącą, świąteczną płytę zespołu - "A Pentatonix Christmas", która w sklepach pojawi się 2 grudnia. Czy na krążku znajdziemy równie wiele emocji, co w tym coverze? Wydaje nam się, że jest na to całkiem spora szansa.  


Posłuchaj piosenki "Hellelujah" w wykonaniu zespołu Pentatonix, która w kilka dni podbiła sieć:

źródło, zdjęcie: Youtube/PTXofficial 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 31.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Może i fajne, ale czemu umieszczają to na świątecznej płycie? Ta piosenka nie ma nic wspólnego ze świętami, a już tym bardziej Bożym Narodzeniem, jest gorzka i smutna.
Dodano: 2016-11-04 12:17:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
bardzo orginalne, super:)
Dodano: 2016-11-01 20:16:39 Zgłoś nadużycie