Sylwestrowy występ Mariah Carey to... sabotaż i kłamstwo?!

Z pewnością wiesz już, co wydarzyło się podczas Sylwestra na Time Square. Zobacz, jak tłumaczą się artystka i managerka!

mariah carey.jpg

Występ Mariah Carey podczas Sylwestra na Time Square był tak straszny, że nawet fani zwiastują jej koniec kariery. Piosenkarka nie zgrała się z playbackiem własnego wokalu, poruszała się po scenie bez ładu i składu, nie znając kroków, a chcąc ratować sytuację w jakikolwiek sposób, jeszcze bardziej się upokorzyła. Od tego feralnego występu cały świat zastanawia się, co się stało piosenkarce!

Podczas show gwiazda rzucała hasłami do mikrofonu, aby zabawić publiczność. Te, które najbardziej wryły się w świadomość internautów to: chyba potrzebuję wakacji oraz lepiej być nie mogło.

Po swoim występie zaćwierkała na Twitterze popularną frazą z filmu "Forrest Gump", sh*t happens  i dodała życzenia noworoczne: życzę wszystkim szczęśliwego i zdrowego nowego roku! Za kolejne nagłówki na pierwszych stronach gazet w 2017 roku. Jej managerka stwierdziła, że klęska była aktem celowego sabotażu wymierzonego w gwiazdę oraz chęcią zwiększenia oglądalności, a co za tym idzie zarobienia pieniędzy. Co więcej, zarzuca również błędy produkcji, która według niej, poza niedziałającymi słuchawkami, nieodpowiednio przygotowała nawet próbę.

Podobno odsłuch piosenkarki nie działał już dziesięć minut przed próbą. Fakt ten został zgłoszony, ale nikt się nim nie zainteresował. W końcu Mariah była zmuszona wyciągnąć słuchawkę z ucha. Chciała usłyszeć podkład muzyczny, ale hałas uliczny, krzyki setki tysięcy ludzi i muzyka odbijająca się od budynków, uniemożliwiły jej to.

Bulochnicov, managerka artystki, nawet po telefonie szefa produkcji nie składa broni i twierdzi, że rzekomo zależało im na tak wielkim potknięciu gwiazdy ze względów finansowych. Według niej produkcja planowała stworzyć z tej katastrofy film viralowy.

Jeden z widzów telewizyjnych nagrał całe wystąpienie Mariah Carey. Zobacz, jak wyglądało show, które zapadnie w pamięć fanom na całym świecie. 

 Jak myślisz - czy to był sabotaż? 

Zdjęcie: Youtube


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 05.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×