Znani i mniej znani

Tagi: Him Hurts

Pamiętam, jak miałam dwadzieścia lat i uwielbiałam głośno słuchać muzyki, która nawet przy ściszonych odbiornikach robiła dużo hałasu.

Każdy z nas miał w swoim życiu okres buntu przeciwko wszystkiemu i wszystkim, a najlepszym tego wyrazem jest muzyka rockowa i hard rockowa. Fiński zespół Him wraz z wokalistą Ville Valo są mi bardzo dobrze znany. Prawie wszystkie ich piosenki znam na pamięć, często je sobie nucę i od czasu do czasu włączam którąś z ich starszych płyt. Trzeba przyznać, że panowie osiągnęli w swojej karierze zawodowej niemały sukces. W wielu krajach ich utwory przez długi czas znajdowały się na pierwszych miejscach list przebojów. Ich późniejsze albumy nie przyniosły im spodziewanego rozgłosu, ale i tak w pamięci wielu z nas pozostaną te naprawdę dobre kawałki sprzed kilku lat. Hurts to brytyjski zespół muzyczny, który ma zaledwie dwóch członków – wokalistę i kompozytora muzyki. Pierwsza ich płyta została wydana w 2010 roku i od razu wskoczyła na wysokie miejsca list przebojów.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Hurts zagrają w Poznaniu

    Zapraszamy na jedyny jesienny występ duetu Hurts w Polsce! Zespół będący jednym z najważniejszych odkryć ostatnich lat w muzyce wystąpi 9 października w Poznaniu! czytaj więcej