Zobacz, co się stanie, kiedy zwolnisz piosenkę Dolly Parton! Absolutnie zachwycające!

Zobacz, co odkryli internauci.

dollyparton.jpg

Choć Dolly Parton w 2016 roku skończyła 70 lat, wciąż jest prawdziwą gwiazdą! Z powodu swojego wieku nie zamierza rezygnować ze szpilek, odważnego makijażu oraz opiętych sukienek! W jednym z wywiadów powiedziała, że przestanie występować na scenie, dopiero wtedy, kiedy ona lub jej mąż zachorują.

Urodzona w 1946 roku, swoją pierwszą płytę „Hello, I’m Dolly” wydaje w wieku 20 lat. Od tej pory nagrywa nieustannie, koncertuje, gra w filmach oraz je produkuje. Jej pierwsze koncerty miały miejsce w kościele zielonoświątkowców, gdzie jej dziadek był kaznodzieją. Uznana za najwybitniejszą piosenkarkę muzyki country oraz nagrodzona Narodowym Medalem Sztuki. Ciekawostką dla wielu osób może być fakt, że kobieta jest matką chrzestną Miley Cyrus oraz autorką piosenki „ I will always love you”, wypromowanej przez Whitney Houston! Jej dyskografia jest olśniewająca. Kobieta wydała 43 albumy studyjne, 4 płyty koncertowe oraz 184 kompilacji na całym świecie!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dolly Parton (@dollyparton)

Nie ma wątpliwości, że Dolly Parton jest kobietą biznesu, filantropką oraz wybitną artystką. Niedawno internauci odkryli fascynującą rzecz, mianowicie postanowili odtworzyć utwór Dolly „Jolene” w zwolnionym tempie. Okazało się, że dzięki temu powstała druga, niesamowita wersja tego utworu!

Piosenka opowiada o gospodyni domowej, mierzącej się z piękną uwodzicielką o imieniu Jolene, która jest podejrzewana o romans z mężem gospodyni. Utwór został wydany w 1973 roku i był coverowany przez dwudziestu czterech artystów na całym świecie!

Która wersja podoba Ci się bardziej?

Zdjęcia: Instagram


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 09.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
obie wersje maja takie samo tempo, nie mąćcie!
Dodano: 2017-01-09 23:42:43 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×