Ryan Gosling ma niemieckiego sobowtóra, na punkcie którego oszalał Interrnet! Zobacz zdjęcia!

Prawdziwy Ryan jest zajęty, ale jego fankom pozostaje europejska, wierna kopia!

ryanadopplegangermain3.jpg

Która z nas nie wzdychała choć raz do Ryana Goslinga? Niektórym zdarzyło się to już w trakcie oglądania kultowego "Pamiętnika", inne zachwycały się jego idealnym sześciopakiem w filmie "Kocha, lubi, szanuje", a ostatnio aktor zaskarbił sobie nowe rzesze fanek swoim fenomenalnym występem w hicie zeszłego sezonu oscarowego - filmie "La la land".

Jeśli jednak któraś z jego fanek miała chrapkę na prawdziwego Ryana - za późno - aktor wiedzie szczęśliwe życie u boku pięknej Evy Mendes, z którą ma dwójkę uroczych dzieciaków. Teraz okazuje się jednak, że fanki Goslinga mogą zaskarbić sobie względy jego... sobowtóra, który w dodatku mieszka całkiem niedaleko, bo w Niemczech!

Jak to? Otóż Internauci zauważyli niedawno pewien niemiecki blog modowy dla mężczyzn prowadzony przez niejakiego Johannesa Lascheta, którego obecnie na Instagramie obserwuje już ponad 31 000 osób. Na publikowanych przez siebie fotkach bloger momentami tak bardzo przypomina aktora, że czasem trudno powiedzieć, czy na potrzeby jego modowej platformy nie pozuje czasem prawdziwy Gosling

Oczywiście, dodajmy, że w dużej mierze to zasługa stylizacji oraz zrobienia dobrego zdjęcia, ale na niektórych fotografiach podobieństwo jest naprawdę uderzające!

Zobacz, jak wygląda bloger:

Co sądzisz o tym podobieństwie do aktora? Czy bloger rzeczywiście przypomina Ryana Goslinga, czy to jedynie wymuszony rozgłos? Czekamy na komentarze!

Zobacz też:

zdjęcia: FameFlynet, Instagram 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 12.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×