Rzeczy, które mają miejsce tylko na filmach!

Zastanawia Cię czasami absurdalność sytuacji, które widzisz na dużym ekranie? Zobacz naszą listę rzeczy, które ciągle się powtarzają!

ThinkstockPhotos-508189492.jpg

Dziewczyny w filmach mówią i robią zawsze wiele dziwnych rzeczy. Sęk w tym, że przeważnie uchodzą im na sucho, a cała historia kończy się happy endem. Jednak to nie jedyna nieprawdziwa rzecz, jaka ciągle spotyka kobiety z dużego ekranu, a zdecydowanie rzadziej prawdziwych ludzi. Co jeszcze dziwnego przydarza się na wielkim ekranie, czego nie uświadczymy w rzeczywistości?


1. W filmach zapomniano o czymś takim jak kultura - rzadko kto odbierając telefon wita się z rozmówcą, a co częstsze, żegna się przy rozłączeniu.

Zobacz też: Absurdy scen łóżkowych w filmach! 

2. Dwie kobiety, które jednocześnie łapią bukiet (mamy tu na myśli amerykańskie filmy oczywiście). Welon jeszcze zrozumiemy, ale kwiatki?

3. Idealne włosy wszędzie: na plaży, podczas treningu, nawet gdy wpada do pracy spóźniona - jej nieład w niczym nie przypomina tego chaosu, który my widzimy w lustrze w takich sytuacjach.

4. A propo treningów - czy Wy również ćwiczycie zawsze w tak idealnych ubraniach? Nigdy nie spotkałyście się z dresem i rozciągniętą bluzką, którą trzymacie w szufladzie tysiąc lat?

5. Wynajmowanie (bądź co gorsza: posiadanie) idealnego, wielkiego mieszkania. Najlepiej w centrum wielkiego miasta, tak jak Nowy Jork czy Paryż. Kogo na to stać? 

6. Posiadanie idealnej, dobrze opłacanej pracy z dodatkami zaraz po skończeniu studiów. A już na pewno przed 30stką.

7. Bieganie po mieście w 10 centymetrowych szpilkach. Jak Carrie (ją akurat uwielbiamy, ale nadal nie jesteśmy w stanie jej naśladować).

8. Upadanie w stylu divy. Czyli generalnie, nie kończysz z wybitym zębem albo piachem we włosach. Ot, delikatnie poczochrane włosy i przystojniak obok, który przybiegł na spotkanie!Zdecydowanie mogłybyśmy żyć w filmach. A Wy?


Źródło: Glamour.com

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 09.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×