Sade w Polsce

Z uwagi na rewelacyjne recenzje i wspaniałe reakcje publiczności na niedawno zakończoną wiosenną trasę, zespół Sade ogłosił, że powraca do Europy tej jesieni na kolejne koncerty. Po raz pierwszy przyjadą także do Polski!

Sade w PolsceWielki powrót Sade na scenę nastąpił minionej wiosny – zagrała dla ponad 150,000 ludzi w 21 krajach. Niezapomniane występy zespołu łączyły w sobie klasyczne brzemienia Sade z oszałamiającą grafiką Sophie Muller, dając niepowtarzalne doświadczenie koncertowe. Podczas dwugodzinnego występu fani zabierani są w podróż przez ponadczasowe hity artystki -  od uwielbianej przez tłumy piosenki "Smooth Operator" do namiętnej bluesowej ballady "Jezebel". Set lista zawiera także kompozycje z uznanego przez krytyków albumu "Soldier of Love", który w Polsce pokrył się niedawno Diamentową Płytą i był oficjalnie najlepiej sprzedającym się zagranicznym krążkiem 2011 roku.

Znana z unikalnego i ponadczasowego brzmienia grupa Sade w trakcie trwania swojej 27-letniej kariery odniosła ogromny międzynarodowy sukces. Od 1984 roku do dziś na całym świecie zostało sprzedanych 55 milionów płyt. Ostatni album "The Ultimate Collection" miał premierę na początku maja tego roku i już jest Podwójnie Platynową płytą – zawiera wszystkie przeboje Sade + 5 nowych i niepublikowanych wcześniej utworów.

Koncert odbędzie się 11 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.

Ceny biletów:

259 zł – niepełnosprawni
275 zł – trybuny, płyta tył
330 zł – trybuny, płyta przód

Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Karolina Czaja , Środa 29.06.2011 (aktualizacja: 2011-06-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×