Scarlett Johansson u Dolce&Gabbany

Scarlett Johansson jak zwykle stanęła na wysokości zadania. W najnowszej kampanii reklamowej domu mody Dolce&Gabbana prezentuje się olśniewająco.

scarlett-johansson-02.jpg

Scarlett Johansson u Dolce&Gabbany (foto: Dolce & Gabbana)

Współpraca pięknej aktorki z domem mody Dolce&Gabbana trwa już od kilku lat. Każda kolejna kampania to sensualna mieszanka gracji, piękna i seksapilu. I tym razem miłośnicy urody Scarlett Johansson nie mogą czuć się zawiedzeni. Gwiazda pozuje bowiem półnago, będąc nieznacznie tylko okryta satynową pościelą. Fantazyjnie rozchylone pełne usta, z których uczyniła już swój znak rozpoznawczy, niewątpliwie działają na zmysły, szczególnie męskiej części widowni.

Kobiety jednak zauważą, że w przeciwieństwie do poprzednich charakteryzacji, w tej Scarlett Johansson postawiła na naturalność. Czerwoną szminkę zastąpiła delikatnym różem, a mocno wystylizowane włosy - opuszczonymi na ramiona miękkimi falami.

Taki look gwiazda prezentuje w reklamie rozświetlającego fluidu Perfect Luminous. Duet Dolce&Gabbana chyba nie mógł lepiej wybrać - blask bijący od Scarlett widzimy nawet bez nowego cudeńka wybitnych projektantów.

Zobacz też: Kate Hudson jest zazdrosna o Scarlett Johansson

FFN_Met_Gala_Arrivals_AAR_050712_9059788.jpg

Scarlett Johansson

FFN_Johansson_Scarlett_Star_KMFF_050212_9039895.jpg

Scarlett Johansson
Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 28.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim Dodano: 2012-11-15 16:14:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×