Sebastian "Total"

Debiutancki materiał francuskiego didżeja i producenta, który naprawdę nazywa się Sebastian Akchoté i od początku związany jest z wytwórnią Ed Banger.

Sebastian TotalFrancuz zasłynął remiksem "Human After All" dla Daft Punk, który jego rodacy uznali za najlepszy jaki kiedykolwiek im zrobiono. Podobne zlecenia dostał między innymi od Klaxons, The Rapture, Cut Copy, Uffie, Kelis. Zremiksował również legendarny numer Rage Against The Machine "Killing In The Name". Produkował też autorskie numery, w tym EP-kę "Ross Ross Ross". - Kiedy usłyszałem kawałek "Embody" wyobraziłem sobie Sebastiana i Prince'a w Paryżu, pijących winko w zadymionej w piwnicy. Zaskoczył mnie i mam nadzieję, że was również zaskoczy - zapowiada numer szef Ed Banger Records, Pedro Winter.

Na "Total" będzie też sporo muzyki na taneczne parkiety, żywej, porywającej, uzależniającej na maksa, skażonej disco, garażowym rockiem, soulem, R&B i ścieżkami dźwiękowymi do włoskich horrorów. Hybryda wpływów zaiste imponująca i zachęcająca do sięgnięcia po album. Zwłaszcza, że SebastiAn pojawi się w 2011 roku w Polsce i wystąpi na Burn Selector Festival w Krakowie, na Błoniach. Dodajmy, że gościnnie na płycie "Total" pojawia się M.I.A. (w " C.T.F.O"), a także Mayer Hawthorne i Gaspard Augé z Justice, zaś do zremiksowania kawałka "Embody" poproszono DJ-a Premiera i Kavisnky'ego.

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Hurts zagrają w Poznaniu


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 17.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×