Selena Gomez pokazała nowy teledysk. Jest co najmniej dziwny...

Co się dzieje z wokalistką?

selenafetishhhFFN_GG_Gomez_Selena_101215_51876348.jpg

Selena Gomez, która kilka dni temu świętowała swoje 25. urodziny, obecnie intensywnie promuje swoje kolejne single prawdopodobnie zapowiadające jej kolejny album studyjny, na który pozostaje nam czekać. Po niezbyt dużym sukcesie komercyjnym jej poprzedniego singla - "Bad Liar", który promował niecodzienny teledysk, w którym Gomez wcielała się w każdą z postaci w nim grających, tym razem wokalistka powraca z hitowym kawałkiem pt. "Fetish"

Letnia kompozycja przez krytyków porównywana jest do piosenek "wczesnej Rihanny" i typowana jest jako jeden z hitów tegorocznych wakacji. Trzeba przyznać, że już po jednym przesłuchaniu ta gorąca piosenka wpada w ucho. Wczoraj do wydanego już wcześniej singla zaprezentowano natomiast oficjalny teledysk, a w sieci zawrzało.

Dlaczego? Głównie dlatego, że klip do piosenki jest co najmniej... dziwny. Po pierwsze może szokować zmiana wizerunku Seleny, która, choć nasycone seksapilem teledyski wydawała już wcześniej, to nigdy nie prezentowała się w nich tak, jak obecnie. Tym razem producenci postawili bowiem na dość "modny" ostatnio naturalizm i nasycone różnymi skojarzeniami obrazy. 

I tak w klipie widzimy m.in. Gomez wijącą się po podłodze i ukazującą krocze, ściskającą sobie język... zalotką do rzęs, zjadającą szminkę, czy też przechadzającą się wśród... zamrożonych jabłek w chłodni. Brzmi dziwnie? Tak też wygląda. Czy dzięki temu Selena zdobędzie większy rozgłos w mediach? 


Zobacz, jak niecodziennie wygląda nowy klip Gomez:

Co sądzisz o takim wydaniu wokalistki? Czekamy na komentarze!

Zobacz też: 

zdjęcia: Instagram, FameFlynet 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 27.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar