Selena Gomez promuje nowy singiel i wygląda olśniewająco! Zobacz najnowsze zdjęcia

Na nowy look gwiazda wydała ponoć ponad... 13 tysięcy dolarów. Widać?

selkanew662main.jpg

Po okresie problemów osobistych, gdy Selena Gomez przerwała trasę koncertową i zajęła się własnym zdrowiem psychicznym, wokalistka wraca do normalności. Ostatnio wyprodukowała dość kontrowersyjny serial "13 powodów", który stał się międzynarodowym hitem, a obecnie promuje swój nowy singiel - "Bad Liar". Piosenka ma szansę stać się hitem lata, z czego sprawę zdają sobie chyba szefowie wytwórni Gomez.

Wokalistka jest bowiem obecnie w trasie promującej singiel w mediach i codziennie, po kilka razy dziennie pokazuje się paparazzim w kolejnych outfitach. Z okazji trasy promującej singiel, sztab Seleny przygotował dla wokalistki specjalne stylizacje, w których ta pokazuje się publicznie.

Jak wyliczył serwis internetowy E!, koszt kreacji Seleny, w których mogliśmy oglądać ją w ostatnim czasie, wyniósł aż... 13 tysięcy dolarów! Choć ta cena może wydawać się zawrotna, to w porównaniu z hollywoodzkimi warunkami finansowymi gwiazd i ich wytwórni, chyba nie jest aż tak wygórowana. 

Niemniej, trzeba przyznać, że Selena wygląda naprawdę olśniewająco. Czy to dzięki zabiegom sztabu stylistów?

Zobacz, jakimi zdjęciami wokalistka podzieliła się ostatnio z fanami na swoim Instagramie. Według plotek mają to być fotki zza kulis powstającego właśnie teledysku do singla "Bad Liar". Czy okaże się to prawdą? Zobaczymy. 


Posłuchaj najnowszej piosenki Seleny Gomez "Bad Liar". Co o niej sądzisz? Czy będzie hitem lata? 


 Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com/selenagomez Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 06.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×